Sesja narzeczeńska Kasi i Kamila

 Przed Wami sesja narzeczeńska Kasi i Kamila, która według nas, przebiegła wręcz idealnie!

Warszawa to jedno z piękniejszych miast w naszym kraju. Na przestrzeni kilkunastu lat bardzo się zmieniło i widać, że coraz więcej par decyduje się tutaj wykonać sesję ślubną lub narzeczeńską. Nie inaczej było w przypadku Kasi i Kamila i choć można uznać, że to będzie kolejna taka sama sesja, w której zobaczymy dobrze znane miejsca, to widać, że Warszawa daje nieograniczone możliwości na to, by zorganizować sesję narzeczeńską po swojemu. Nam się to udało, czego efekty możecie zobaczyć w poniższej galerii.
 
Tylko czy faktycznie warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?
 
Niektórzy pewnie uznają, że to tylko strata czasu i pieniędzy, zwłaszcza że skoro w planach jest ślub i wesele, to można skupić się wyłącznie na sesji typowo ślubnej. Jednak moim zdaniem warto zainwestować kilka dodatkowych groszy w sesję narzeczeńską, ponieważ to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Tego samego zdania była Kasia z Kamilem, więc w ich przypadku decyzja o zrobieniu sesji narzeczeńskiej zapadła w mgnieniu oka. I nie ma co się dziwić, ponieważ narzeczeństwo to czas beztroski, trochę chodzenie z głową w chmurach i przygotowywania się do wspólnego życia.

Pary w tym czasie są wpatrzone w siebie, nie muszą zmagać się z troskami dnia codziennego, więc głównie skupiają się na pielęgnacji swojego uczucia i planowania dalszej drogi. To świetny okres, który szybko przemija, ale można go zatrzymać na dłużej właśnie poprzez zdjęcia. Dzięki temu nawet za kilka lat lub kilkanaście będzie można wrócić do tych wspomnieć, a nawet dzielić się nimi z bliskimi. Poza tym zdjęcia z takiej sesji narzeczeńskiej można wykorzystać do ramek, czy nawet pokusić się o stylowy dodatek na ścianę nowego domu lub mieszkania, w którym zamieszka się po ślubie.
 
Warto także wspomnieć o tym, że sesja narzeczeńska to dobry sposób na to, by poznać się z fotografem i poćwiczyć pozowanie przed sesją ślubną. Z doświadczenia wiem, że wiele par ma problemy, ale na sesji narzeczeńskiej można je przepracować i przygotować się do tego, by sesja ślubna przebiegła już bez zarzutu. Poza tym to także szansa na przeżycie czegoś wyjątkowego, na dobrą zabawę i oderwanie się od dnia codziennego. Razem z Kasią i Kamilem bawiliśmy się świetnie w czasie sesji narzeczeńskiej w Warszawie. Jeśli Wy również chcielibyście doświadczyć podobnych przeżyć, to koniecznie się do mnie zgłoście!