Współpracujmy!

Jesteśmy z Radomia, ale realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Contact Us
Interesuje mnie

Często zadawane pytania

Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania jakie do nas kierujecie.

O której zaczynamy pracę?

Pracę zaczynamy na około 3 godziny przed ślubem. Ustalamy to indywidualnie, biorąc pod uwagę ewentualny dojazd czy inne wydarzenia. W największych pakietach pracujemy 11 h i maksymalnie do 00:30, warto o tym pamiętać planując dzień ślubu.

Jaki mamy styl pracy?

Pracujemy dyskretnie. Bardzo szanujemy znaczenie reportażu i tak traktujemy swoją pracę. Śledzimy, obserwujemy, uwielbiamy być niewidoczni. Głęboko wierzymy, że aby uchwycić prawdziwe naturalne emocje należy stać wystarczająco daleko. Nie chcemy krępować i prowokować nienaturalnych uśmiechów. Chcemy abyście cieszyli się swoim dniem jak najmocniej się da i niczym się nie przejmowali.

Czy pracujemy w całej Polsce? Czy płacimy za dojazd?

Przyjmujemy realizacje z całej Polski i z poza kraju. Przy dalszych realizacjach należy wziąć pod uwagę koszt dojazdu, jest to 1 zł/1km. Powyżej 150 km od Radomia prosimy również o jeden nocleg.

Kiedy otrzymamy materiały?

Czas oddania materiałów na jaki się umawiamy to 5 miesiące. W sezonie realizujemy sporą liczbę reportaży ślubnych w weekendy (często od czwartku zaczynając), a w dni w tygodniu realizujemy Wasze sesje ślubne, narzeczeńskie, filmiki dla rodziców czy inne zlecenia. Sezon letni to dla nas praktycznie życie na walizkach, a obróbka Waszych ślubów wymaga spokoju, cierpliwości i czasu.

Zdecydowaliśmy się na Was, co teraz?

Wow! Super, bardzo cieszymy się na współpracę! Proszę zadzwoń do nas lub napisz wiadomość mailową. Umówimy się na telefon i pogadamy o Waszym dniu ślubu, pomysłach i marzeniach jakie macie. Umowę podpisujemy zdalnie. Wyślemy Wam szablon umowy, który możecie uzupełnić online. Pozostaje druk, skan i wysyłka na nasz adres mailowy.
Po odesłaniu, prosimy o wpłatę zadatku który u nas zawsze wynosi 1000 zł i umowa między nami zostaje zawarta :).

Co jeśli nie jesteśmy zdecydowani?

Totalnie to rozumiem, na rynku jest mnóstwo usługodawców i naprawdę ciężko jest podjąć taką decyzję. Nawet my organizując swój ślub mieliśmy ten problem. Dlatego koniecznie daj nam znać, że zastanawiasz się nad współpracą – chętnie pogadamy, opowiemy jak może wyglądać nasza współpraca i realizacja, a później na spokojnie zdecydujesz. 🙂

Kiedy termin jest zarezerwowany?

Tylko i wyłącznie po podpisaniu umowy i przesłaniu zadatku na nasze konto. Nie rezerwujemy terminów 'ołówkiem’.

Możesz też do nas zadzownić!

Ania:
+48 721 578 297

Mateusz:
+48 503 719 292

Odwiedź nasze social media

fb.com/sowamedia

Tu publikujemy reportaże z naszych zleceń.

instagram.com/sowamedia

Na naszym instagramie znajdziecie migawki z nie wiem czego.

vimeo.com/sowamedia

Tu publikujemy fimy i klipy z Waszych wesel.