Dlaczego warto zrobić sesję narzeczeńską nawet dzień przed ślubem?

Z Asią i Jasiem planowaliśmy sesję narzeczeńską już podczas naszej pierwszej rozmowy Skype :). Ponieważ już od wielu lat mieszkają w Londynie nie było łatwo zgrać terminy i pogodę.
Zorganizowaliśmy sesję narzeczeńską dzień przed ślubem w bardzo bliskiej okolicy ich sali czyli Lawendowego Pałacyka w Błoniach. Wszystkie detale przed ślubne zostały już dopięte więc Asia i Jaś byli cudownie zrelaksowani!

Tę Parę możemy spokojnie zaliczyć do tych TOP roześmianych 2019! 🙂
Efekty tej sesji zaskoczyły nawet mnie – i ja i Asia i Jaś podeszliśmy do tej sesji bardzo swobodnie, będziemy mieli czas – to pojedziemy, chwilę popracujemy coś wyjdzie albo i nie wyjdzie. 🙂 Ale wyszło BARDZO!
Uwielbiam naturalny efekt tej sesji, naturalne tło i cudowne słoneczko a przede wszystkim ogromne ukłony dla Asi i Jasia którzy okazali sobie ogrom czułości i miłości w rekordowo krótkim czasie około 40 minut – bo tyle trwała sesja. 🙂

Podczas tak krótkiej sesji narzeczeńskiej oswoiliśmy się ze sobą nawzajem co genialnie wpłynęło na efekty reportażu ślubnego który pokażę Wam już wkrótce.