Wierzchowiska Golf Country Club

Piękne wesele w Wierzchowiska Golf Country Club

Lubelszczyzna daje wiele możliwości na organizację przyjęcia weselnego. Nie zabraknie tutaj urokliwych zajazdów, stodół i folwarków, czy eleganckich restauracji. Jednak na tym nie kończą się nasze możliwości, ponieważ tuż obok tych wszystkich pięknych miejsc, czeka jedno, wyjątkowe. To Wierzchowiska Golf Country Club, pałac, w którym Angelika i Rafał postanowili celebrować z bliskimi swoją miłość.Gutentor Simple Text

Wierzchowiska Golf Country Club to miejsce o jakże bogatej historii, ponieważ pałac został zbudowany w 1879 roku. Znajduje się on w Wierzchowiskach, czyli w malowniczej wsi usytuowanej w sercu Wyżyny Lubelskiej, w dolinie rzeki Stoki. Pałac pierwotnie należał do Rodu Koźmianów, ale w 1944 roku majątek uwłaszczono i rozparcelowano, a pałac wraz z budynkami folwarcznymi został ograbiony i zniszczony. W późniejszych latach służył użytkownikom państwowym i dopiero w 1995 został gruntownie odrestaurowany i przeznaczony pod przyjęcia okolicznościowe oraz firmowe…Gutentor Simple Text

Tak właśnie powstały Wierzchowiska Golf Country Club, czyli miejsce, które jest w stanie zachwycić nawet najbardziej wymagające pary. Jego niewątpliwym atutem jest piękny i jakże rozległy park, czy pole golfowe otoczone starodrzewiem oraz łagodnymi wzgórzami lessowymi. Można nie tylko tutaj miło spędzić czas, ale również zapewnić sobie wiele pięknych ujęć ślubnych. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wykorzystać otaczającą przyrodę do organizacji ślubu cywilnego w plenerze. Właściciele Wierzchowiska Golf Country Club mają zresztą bogate doświadczenie w organizacji takich uroczystości, więc chętnie wspierają pary na każdym etapie.

Sercem Wierzchowiska Golf Country Club jest oczywiście odrestaurowany pałac, który zachował duszę minionej epoki. Do dyspozycji młodych par zostało oddanych pięć sal, a każda z nich ma wyjątkowy charakter. Nie sposób też pominąć Altany w Wierzchowiskach, ponieważ niewidzialne, szklane ściany sprawiają wrażenie otwartej przestrzeni, więc można nie tylko nacieszyć oczy malowniczymi widokami, ale również poczuć bezpośredni kontakt z naturą. To naprawdę fantastyczne miejsce, które warto wziąć pod uwagę przy okazji organizacji swojego wesela i to w wielu różnych stylach, zwłaszcza jeśli faktycznie zainteresuje nas Altana w Wierzchowiskach.

Wierzchowska to jednak nie tylko rozległy teren z polem golfowym, ale również przesympatyczni ludzie, którzy zapewniają wsparcie na każdym etapie współpracy. Na uznanie zasługuje również kuchnia. Dania, które są tutaj serwowane, to połączeniem tradycji z nowoczesnymi trendami, a mięsa i wędliny z ich własnej masarni są w stanie zachwycić każdego gościa. Nic więc dziwnego, że wesela zorganizowane w Wierzchowiska Golf Country Club zawsze przechodzą do historii, bo faktycznie mamy do czynienia z oryginalnym i wyjątkowym miejscem na Lubelszczyźnie. Angelika i Rafał mogą to potwierdzić, podobnie jak i osoby, które towarzyszyły im w tym wyjątkowym dniu. Na dowód tego mamy pamiątkę w postaci świetnych zdjęć, które na pewno przypomną im te niezwykle chwile w Wierzchowiska Golf Country Club.

Zapraszam do oglądania!

Więcej klatek z sesji znajdziecie na naszym instagramie: sowamedia
Usługodawcy z którymi współpracowali Angelika i Rafał to: (również serdecznie polecamy <3)
Suknia Salon sukien – Lanesta
Włosy – Aldona Oleksy
Garnitur – Bytom
Biżuteria – Kruk
Make up – Diana Dutkowska Make Up
Miejsce ślubu i przygotowań Panny Młodej: Wierzchowiska Golf Country Club
kwiaty i dekoracje – By the Table
buty – Bytom/ Lulipa London
Zaproszenia – By the Table