O nas


Twój fotograf i filmowiec ślubny

 

Ania

 

Fotografka, ma tysiąc pomysłów na sekundę, bardzo zaangażowana we wszystko co robi. Ciepła, przyjazna. Podczas reportażu czy sesji, poluje na emocje które uwielbia! Oprócz podróżowania lubi pływać, wykonywać prace techniczne, jak np. album tradycyjny z decoupage (frajda że hej, serio!) lub chillować się z dala od zgiełku miast, na łonie natury, gdzie jedyną muzyką jest śpiew koników polnych lub rechot żab. Uwielbia zachody słońca, bez względu na położenie geograficzne. Naprawdę nigdy się nie nudzą!

 

Mateusz

Filmowiec. Zapalony z krwi i kości. Uwielbia eksperymentować i dodawać magii do filmu. Świetny obserwator (w końcu psycholog). W pracy konkretnie wie do czego dąży. Jak nikt wyłapuje uśmiechy, wzruszenia i wszystkie inne emocje podczas reportażu ślubnego.  Kamerzysta, który dyskretnie uchwyci każdą najważniejszą chwilę w Waszym magicznym dniu. Uwielbia góry i upały. Sporo czyta, a poza tym to robi filmy.

Jedną z naszych przygód podróżniczych możesz zobaczyć poniżej. To też opowieść o nas, więc zachęcamy do obejrzenia i mamy nadzieję do usłyszenia już niedługo!

Magda + Dawid Ślub w stylu Wielkiego Gatsbiego

Marta + Mateusz prawosławny ślub na Podlasiu

Magda & Łukasz elegancki ślub w Firleju

Sesja stylizowana z Mad for Mag

Ola & Mariusz piękna historia w bieli

Między jednym „tak”, a drugim – sesja narzeczeńska

Iga & Filip sesja ślubna w Toskanii

Aga & Piotr i moc własnoręcznych dekoracji!

Magiczna sesja w Bieszczadach! Karolina i Krzyś