Najczęściej zadawane pytania

W pewnym momencie przed lub po dokonaniu rezerwacji będziecie mieli jakieś pytania. Oto kilka z najczęściej zadawanych pytań, w których możemy zaoferować radę.

Swoją pracę zaczynamy od przyjazdu do Pana Młodego, 3-4 godziny przed ślubem, jeżeli daleka droga nie stanowi problemu. Do domu Panny Młodej przyjeżdżamy co najmniej na godzinę przed włożeniem sukni ślubnej. Jeżeli istnieje taka możliwość, przyjeżdżamy do kosmetyczki lub fryzjerki nagrać przygotowania Panny Młodej.

Pracujemy dyskretnie. Bardzo szanujemy znaczenie reportażu i tak traktujemy swoją pracę. Śledzimy, obserwujemy, uwielbiamy być niewidoczni. Głęboko wierzymy, że aby uchwycić prawdziwe naturalne emocje należy stać wystarczająco daleko. Nie chcemy krępować i prowokować nienaturalnych uśmiechów. Chcemy abyście cieszyli się swoim dniem jak najmocniej się da i niczym się nie przejmowali. My zajmiemy się łapaniem emocji Waszych, Waszych gości i wszystkich detali które mogły Wam umknąć.

Tak, jesteśmy w stanie dojechać wszędzie. Bez dopłaty pozostaje 150 km, reszta jest płatna 1zł/1km.  Powyżej 150 km lub po przekroczeniu 14 godzin pracy w ciągu dnia wykonania dzieła prosimy o jeden nocleg po weselu.

W wersji elektronicznej zdjęcia otrzymacie od nas już 3 tygodnie po uroczystości! Trailer filmowy otrzymacie po 3 tygodniach od daty sesji plenerowej. Wszystko w jasnej i przejrzystej formie. Dostaniecie od nas link ze swoimi zdjęciami w prywatnej galerii na hasło, którym będziecie mogli podzielić się ze swoimi gośćmi. Materiały w formie fizycznej otrzymacie od nas po 3 miesiącach.

Dziękujemy i gratulujemy decyzji. Jesteśmy pewni że nie pożałujecie! Proszę napiszcie nam maila lub zadzwońcie do nas, umówimy się na spotkanie w celu podpisania umowy. Jest to świetna okazja do pierwszego poznania i wypicia wspólnej kawy. Na spotkaniu krok po kroku omówimy z Wami wszystkie szczegóły. Umowę możecie zabrać do domu, aby na spokojnie ją przejrzeć.

Jeżeli nie jesteście zdecydowani – nie pozostaje Wam nic innego niż skontaktowanie się z nami. Umówimy się na spotkanie, jeżeli mieszkacie daleko – porozmawiamy na skype! To do niczego Was nie zobowiązuje. Możecie zapytać Nas o wszystko co Was interesuje, a my dokładnie Wam wszystko wyjaśnimy. W pracy jesteśmy profesjonalistami, ale prywatnie zwykłymi ciepłymi i otwartymi ludźmi.

Nasz styl jest naturalny, kreatywny i autentyczny. Styl naszej pracy wywodzi się z naszego podejścia, naszym zadaniem jest przede wszystkim dokumentacja dnia, podążanie z jego biegiem, uchwycenie naturalnych i intymnych momentów. Podczas fotografowania portretowego Par, zawsze dajemy małe wskazówki. Gwarantujemy, że będziecie się przy nas czuli zrelaksowani i swobodni.

Jest kilka powodów, dla których naprawdę kochamy reportaże ślubne. Jest to ten rodzaj pracy, która daje nam mnóstwo frajdy i satysfakcji. To po części ludzie. Ludzie którzy się kochają, mając przy sobie w jednym miejscu członków swojej rodziny i przyjaciół. Ujmując to przelotne spojrzenie od twojego taty, kiedy patrzy na ciebie, swoją małą dziewczynkę, idącą przez korytarz. Fotografując histeryczny śmiech twoich przyjaciół, gdy wiedzą że parkiet jest ich. Uśmiechy, zabawa a także jedna lub dwie łzy radości…

Otrzymacie od nas około 400 różnorodnych ujęć poddanych obróbce graficznej.

Wszystkie materiały przekazujemy na pendrive, istnieje możliwość dokupienia albumu ślubnego.

Zdjęcia do albumu wybieramy my. Tylko dlatego, że jesteśmy obiektywni. Nie macie czym się przejmować, ujęcia zostaną wyselekcjonowane tak aby Wam podobały się najbardziej, nie nam :). Zdajemy sobie sprawę, że nie znamy wszystkich Waszych gości, dlatego przed wydrukowaniem, wyślemy Wam projekt. Możecie w nim wymienić 5-10 ujęć.

Rezerwacja terminu jest równa z podpisaniem umowy i przekazaniem zadatku.