Najczęściej zadawane pytania

W pewnym momencie przed lub po dokonaniu rezerwacji będziecie mieli jakieś pytania. Oto kilka z najczęściej zadawanych pytań, w których mogę zaoferować radę.

Jaki jest Wasz styl i podejście do fotografowania i filmowania ślubu?

Nasz styl jest naturalny, kreatywny i autentyczny. Styl naszej pracy wywodzi się z naszego podejścia, naszym zadaniem jest przede wszystkim dokumentacja dnia, podążanie z jego biegiem, uchwycenie naturalnych i intymnych momentów. Podczas fotografowania portretowego Par, zawsze dajemy małe wskazówki. Gwarantujemy, że będziecie się przy nas czuli zrelaksowani i swobodni.

O której godzinie zaczynamy pracę?

JSwoją pracę zaczynamy od przyjazdu do Pana Młodego, 3-4 godziny przed ślubem, jeżeli daleka droga nie stanowi problemu. Do domu Panny Młodej przyjeżdżamy co najmniej na godzinę przed włożeniem sukni ślubnej. Jeżeli istnieje taka możliwość, przyjeżdżamy do kosmetyczki lub fryzjerki nagrać przygotowania Panny Młodej.

Jaki mamy styl pracy?

Pracujemy dyskretnie. Bardzo szanujemy znaczenie reportażu i tak traktujemy swoją pracę. Śledzimy, obserwujemy, uwielbiamy być niewidoczni. Głęboko wierzymy, że aby uchwycić prawdziwe naturalne emocje należy stać wystarczająco daleko. Nie chcemy krępować i prowokować nienaturalnych uśmiechów. Chcemy abyście cieszyli się swoim dniem jak najmocniej się da i niczym się nie przejmowali. My zajmiemy się łapaniem emocji Waszych, Waszych gości i wszystkich detali które mogły Wam umknąć.

Dlaczego właśnie fotografia i filmowanie ślubne jest dla Nas wyjątkowe?

Jest kilka powodów, dla których naprawdę kochamy reportaże ślubne. Jest to ten rodzaj pracy, która daje nam mnóstwo frajdy i satysfakcji. To po części ludzie. Ludzie którzy się kochają, mając przy sobie w jednym miejscu członków swojej rodziny i przyjaciół. Ujmując to przelotne spojrzenie od twojego taty, kiedy patrzy na ciebie, swoją małą dziewczynkę, idącą przez korytarz. Fotografując histeryczny śmiech twoich przyjaciół, gdy wiedzą że parkiet jest ich. Uśmiechy, zabawa a także jedna lub dwie łzy radości…

Czy pracujecie w całej Polsce? Czy płacimy za nocleg i dojazd?

Uwielbiamy podróżować – to nasza druga ogromna pasja. W pakiecie 1+1 macie do dyspozycji 80 km bez dopłat. W pakiecie 2+1 jest to 150 km. Powyżej 150 km lub po przekroczeniu 14 godzin pracy w ciągu dnia wykonania dzieła prosimy o jeden nocleg po weselu.